Please wait...

Szablon certyfikatu autentycznosci

  • Szablon certyfikatu autentycznosci

Szablon certyfikatu autentycznosci

Certyfikaty autentyczności dla artystów, właścicieli galerii i osób zawodowo zajmujących się sztuką

Szablon certyfikatu autentyczności
Szablon certyfikatu autentyczności
Wydrukuj swoją ocenę wykonawcy
Artcertificat dostarcza ci zaświadczenie o wpisie za jedyne 14,50 €

Kto może napisać certyfikat autentyczności?
Ponieważ zawód eksperta od przedmiotów artystycznych nie jest regulowany, wszyscy artyści i profesjonaliści mogą napisać certyfikat autentyczności.

ARTcertificate uważa, że ​​autor pracy jest osobą najbardziej kompetentną do ustalenia certyfikatu autentyczności, w szczególności podczas pierwszej sprzedaży właściciel galerii lub profesjonalista również może przyczynić się do tej operacji. Niemniej jednak konieczne jest przestrzeganie pewnych kryteriów podczas edycji certyfikatu, aby nadać mu optymalną wartość uwierzytelniającą.

Certyfikat autentyczności jest dokumentem prawnym potwierdzającym pochodzenie dzieła sztuki, gwarantującym, że wskazana edycja nigdy nie zostanie przekroczona, a wykonanie jest bardzo wysokiej jakości, potwierdzonej przez uznaną galerię. Certyfikat autentyczności jest zawsze podpisywany przez artystę za życia lub przez przedstawiciela artysty .

>>> Zobacz załączony plik
Certyfikat FREE ART! *
Wydrukuj swój certyfikat autentyczności samodzielnie!

ARTcertificate oferty artystów do stworzenia sobie certyfikat autentyczności, który będzie towarzyszył ich pracę z BONUS identyfikowalności usługi przezKod QR dostępny przez telefon komórkowy lub tablet.

- Certyfikat autentyczności w wersji PDF w formacie 21x29,7 cm
* Możliwość dostosowania rozmiaru do druku
* Różne modele standardowe
* Różne obramowania
* Kod QR, standard międzynarodowy
* Konfiguracja czcionki
* Dostosowanie informacji prawnej
* Trójjęzyczny: francuski, Angielski, hiszpański
* Rejestracja układu
Wymagany jest podpis wnioskodawcy.

DARMOWA REJESTRACJA
SZYBKIE KSZTAŁTOWANIE
Certyfikat ART opracował system układu, który pozwala każdemu, kto nie jest informatykiem, szybko i łatwo stworzyć swój certyfikat autentyczności.

NOWY! Kod QR umożliwiający śledzenie prac
- Wszystkie certyfikaty autentyczności mają rozszerzenie Kod QR, aby łatwo znaleźć pracę na certyfikacie ART.
Kod QR to międzynarodowy standard, który ułatwia użytkownikom smartfonów dostęp do informacji. Bezpłatne aplikacje do czytania, takie jak I-nigma lub NeoReader, umożliwiają tym użytkownikom flashowanie plikuKod QR umożliwiający natychmiastowy dostęp do strony internetowej poświęconej pracy.

WOLNY! BEZPIECZNIE przyklejać się do dzieła i certyfikatu autentyczności
- BEZPIECZNE Na dzieło i certyfikat autentyczności należy wkleić kod QR .
- To SECURE identyfikuje i tworzy połączenie między certyfikatem autentyczności a jego pracą.
- Ta usługa jest bezpłatna w przypadku każdego zakupu certyfikatu autentyczności.

WOLNY! Certyfikat artystyczny WYCENA
Certyfikat artystyczny oferuje internetowe oprogramowanie analityczne, które dzięki precyzyjnemu kwestionariuszowi pozwala obiektywnie zlokalizować artystę na rynku sztuki. Cytat zapewnia indeks na centymetr długości i średnio cena umożliwiających ocenę cena sprzedaży dzieł artysty . Wydawane jest zaświadczenie o wycenie, aby przekazać informacje o reputacji artysty .

Zalety certyfikatu Art ocenie .
- Każdy artysta ma prawo do WYCENY wartości finansowej swoich prac.
- Ten cytatpozwala na ustalenie ZRÓWNOWAŻONYCH CEN SPRZEDAŻY w odniesieniu do rynku .
- Jest to GWARANCJA dla kupującego mająca na celu rozwój artysty .
Certyfikat autentyczności


Sprzedając jedną ze swoich prac, aby być bardziej profesjonalnym i dać kupującemu wszelkie gwarancje, artysta musi przedstawić certyfikat autentyczności. Certyfikat autentyczności to dokument niezbędny do przypisania dzieła.

Bez certyfikatu autentyczności nie można ocenić dzieła pod kątem jego pochodzenia ani powiązać go z artystą. Jego jedyna wartość zależy od jego wielkości, techniki, użytych materiałów i przedstawionego tematu.

Zapisz się


Certyfikat autentyczności jest kluczem do dobrej sprzedaży Twoich prac. Musisz dostarczyć kupującemu certyfikat autentyczności (nawet jeśli go nie zgłasza) wraz z fakturą sprzedaży za Twoją pracę.

Bez certyfikatu autentyczności żadne drzwi nie mogą funkcjonować; bez szacunków, bez transakcji. Świadectwo autentyczności jest obowiązkowe do stwierdzenia, że ​​dzieło jest autentyczne i zostało wyprodukowane przez Artystę

Brak uznania w katalogu raisonné wartości finansowej dzieła. Bez certyfikatu autentyczności nie można ocenić dzieła, jego jedyna wartość zależy od jego rozmiaru, techniki, użytych materiałów i przedmiotu.

Co to jest certyfikat autentyczności?

Certyfikat autentyczności jest dokumentem niezbędnym do przypisania artyście dzieła malarstwa, rzeźby lub fotografii. Ważna informacja: faktura nie może zastąpić certyfikatu autentyczności.

Wartość certyfikatu autentyczności?

Wartość świadectwa autentyczności wynika z rozgłosu osoby, która je pisze, gdy ta ostatnia jest uznawana w momencie pisania certyfikatu przez wszystkich profesjonalistów, jako najbardziej kompetentna w tym temacie lub dla tego artysty.

Do czego służy certyfikat autentyczności?


W przypadku kolekcjonerów żądanie i uzyskanie certyfikatu autentyczności umożliwia:

1. Ustalenie tożsamości i autentyczności dzieła sztuki
2. Śledzenie pochodzenia nabytego dzieła
3. D ' szybko ocenić jego wartość na przestrzeni lat, zwłaszcza jeśli artysta jest lub staje się po stronie
4. Aby zagwarantować jego autentyczność i wartość podczas odsprzedaży

Dla artystów wystawienie certyfikatu autentyczności umożliwia:

5 Zapewnij autentyczność swojego dzieła
6. Ułatw przyszłość pracy i jej identyfikację
7. Zaoferuj cenną usługę swoim kupującym
8. Zyskaj wiarygodność w społeczności


Artcertificate Blockchain


Certyfikat Blockchain


Artcertificate oferuje artystom i profesjonalistom możliwość tworzenia i rejestrowania certyfikatów autentyczności, które następnie zostaną zintegrowane z Blockchain w sieci Ethereum. Specjalna opcja umożliwia przeniesienie dowolnego certyfikatu na Blockchain za pomocą prostego „kliknięcia”.

Co to jest: Artcertificate Blockchain?

Jest to w pełni zarządzana usługa rejestracji blockchain, która ułatwia tworzenie skalowalnej sieci blockchain i zarządzanie nią oraz technologie rozproszonych rejestrów stosowane w Certyfikatach Autentyczności COA. Wszystkie certyfikaty autentyczności można zarejestrować w łańcuchu bloków za pomocą jednego kliknięcia i uzyskać certyfikat autentyczności w łańcuchu bloków Artcertificate (COABC).

Zarządzanie zdecentralizowane:
Blockchain umożliwia Artcertificate wykonywanie rejestracji certyfikatów autentyczności COA, w przypadku których różni członkowie sieci mogą przeprowadzać weryfikacje autentyczności rejestru bez konieczności uciekania się do wiarygodnego organu centralnego (kontrola poza Artcertificate). Każda strona, nazywana członkiem, ma węzeł równorzędny w sieci.

Artcertificate Blockchain obsługuje renomowaną strukturę blockchain.

Ethereum idealnie nadaje się do wysoce rozproszonych sieci blockchain, w których przejrzystość danych wszystkich członków jest ważnym czynnikiem i umożliwia wszystkim uczestnikom sieci niezależną weryfikację aktywności użytkownika wśród wszystkich członków. Ethereum umożliwia również dołączenie do publicznej sieci blockchain Ethereum.

Zalety:
Księga jest zdecentralizowana i zarządzana przez blockchain Ethereum rozproszony wśród członków. Kontrola rejestracji jest niezależna od Artcertificate. Rejestracja Certyfikatów Autentyczności odbywa się na specjalne żądanie wnioskodawcy.